Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

sbor-selskych-jizd-jzt 

Cehnice 4.8.2015 Čtverylka SJ na: International Challenge

41 fotek 3 videa srpen 2015 - zobrazení 6 komentářů
Celosvětová soutěž – ROZKVETLÉ KOMUNITY

V úterý, 4. srpna 2015 přivítáme v naší obci dvoučlennou komisi, vyslanou hlavním organizátorem soutěže „International Challenge“, kanadskou neziskovou organizací „Communities in Bloom“. I tentokrát se budeme snažit pro tuto příležitost naši obec co nejlépe upravit a během celého hodnotícího dne představit komisařům program, doplněný ukázkami ze života obce i živými vstupy.

Záměrem této soutěže je umožnit výhercům takových soutěží, jako jsou Britain in Bloom, America in Bloom, Tidy Towns of Ireland, Japan in Bloom, Entente Florale (úspěch Cehnic v roce 2014) porovnat svá sídla v mezikontinentálním měřítku.

Komise hodnotí komunitu na základě daných kritérií, jakými jsou: pořádek, environmentální aktivity, ochrana kulturního dědictví, lesní hospodářství, krajinářství, zelené plochy a trávníky, květinové výzdoby, přičemž komunitní život a aktivity občanů jsou brány v potaz při hodnocení všech těchto kritérií.

Program dne:

V 9,00 hodin uvítáme komisi v kulturním a společenském areálu Devět králů, poté se vydáme na poldr a kolem 10,00 hodin budeme v prostorách kolem školy prezentovat činnost našich dětí. Dále budeme pokračovat po cyklostezce k Památným lipám, poté se vrátíme zpět do obce na Sokolské cvičiště, kde zhruba v 11,00 hodin předvedou členové Selské jízdy se svými koňmi nově secvičenou čtverylku. Posledním zastavením před polednem bude náves a kaple v Cehnicích. Během oběda proběhne prezentace obce s výkladem a hudebním doprovodem. V 13,00 hodin započneme odpolední program návštěvou v Dunovicích, kde si prohlédneme park, kulturní dům a knihovnu.

Poté se vydáme k Dubu a kolem lipové aleje zakončíme naše putování po obci cca v 15,00 hodin nad rybníkem Třtí u vyvezené skládky. Společenský večer s programem, na kterém se předvedou místní i regionální „umělci“ započne téhož dne v 18,00 hodin U Devíti králů. Srdečně zveme všechny občany, aby přišli podpořit naši obec v této prestižní světové soutěži. Je též přichystáno malé občerstvení, ale hlavně spousta vystoupení, která vás určitě pobaví. Program bude trvat do 22,00 hodin, kdy bychom se měli s komisaři rozloučit.
Helena Sosnová - starostka Cehnic
reklama

Komentáře

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron